نمایش 1–12 از 100 نتیجه

استابلایزر | راهنمای جامع خرید + لیست قیمت

خرید استابلایزر با هدف محافظت از تجهیزات برقی خانگی و صنعتی در برابر نوسانات ناگهانی برق، صورت می گیرد. برای خرید بهترین استابلایزر باید فاکتورهای مختلفی را از جمله نوع وسیله برقی که قصد اتصال آن به استابلایزر دارید را مد نظر قرار دهید. بنابراین مهم است که به نکات مربوط به راهنمای خرید استابلایزر توجه داشته باشید تا در نهایت بتوانید خرید خوبی را مطابق با نیازهای خود تجربه کرده و سلامت و عملکرد لوازم برقی خانگی و صنعتی خود را به بهترین نحو ممکن، حفظ کنید.

در راهنمای خرید استابلایزر، علاوه بر نوع وسیله برقی باید به نوع استابلایزر نیز توجه ویژه داشت. به طور کلی 3 نوع استابلایزر وجود دارد، شامل استابلایزر رله ای، سروو موتوری و همچنین استابلایزر استاتیک. در ادامه مقاله هر یک از انواع استابلایزرها را به طور مجزا تعریف نموده ایم تا براساس تعاریف آن ها بتوانید بهترین نوع استابلایزر را مطابق با نیازهای خود انتخاب و خریداری کنید.

مطابق راهنمای خرید استابلایزر، توان استابلایزر انتخابی شما نیز باید با دستگاه برقی مورد نظرتان، سازگاری داشته باشد تا به خوبی بتواند از آن در برابر نوسانات برقی، محافظت کند.

نکته مهم دیگری که در راهنمای خرید استابلایزر باید مد نظر قرار داد، توجه به تک فاز بودن و یا سه فاز بودن استابلایزر است. انتخاب استابلایزر تک فاز و سه فاز بستگی به این دارد که برای وسایل برقی خانگی خود می خواهید استابلایزر خریداری کنید و یا وسایل برقی پرمصرف صنعتی! چرا که هر یک از انواع استابلایزرها برای وسایل برقی خاصی، مناسب و کاربردی هستند. ما در ادامه این محتوا از فروشگاه هانا قصد داریم به طور جامع به راهنمای خرید فروش استابلایزر بپردازیم. با ما همراه باشید.

راهنمای خرید استابلایزر

نکات مهم خرید بهترین استابلایزر

انواع استابلایزر با ابعاد و توان مختلف در بازار موجود است که هنگام خرید باید ویژگی های آن ها را به دقت مورد بررسی قرار داد تا در نهایت استابلایزر انتخابی با وسایل برقی مورد نظر سازگاری داشته باشد. از جمله فاکتورهای تعیین کننده سازگاری استابلایزر با تجهیزات برقی عبارتند از:

 • نوع استابلایزر ولتاژ

به طور کلی سه نوع استابلایزر اصلی در بازار موجود است که هر یک از آن ها مزایا و معایب خاص خود را دارند، شامل:

 • استابلایزر رله ای
 • استابلایزر سروو موتور
 • استابلایزر استاتیک

استابلایزر رله ای چیست؟

استابلایزرهای رله ای از تعدادی رله به همراه ترانسفورماتور و مدار الکترونیکی تشکیل شده اند.

تنظیم ولتاژ در استابلایزرهای رله ای با سوئیچ کردن میان رله ها صورت می گیرد و افزایش یا کاهش ولتاژ از طریق اتصال یکی از لغزانه های ترانسفورماتور به بار انجام می شود. به بیانی دقیق تر زمانی که مدار الکترونیکی، پس از مقایسه ولتاژ خروجی با ولتاژ داخلی مشخص شده، متوجه کم یا زیاد بودن ولتاژ شود،  رله را عوض کرده تا لغزانه ای که ولتاژ خروجی مطلوب را دارد، متصل شود.

نقاط قوت استابلایزر رله ای:

 • قیمت مقرون به صرفه

نقاط ضعف استابلایزر ولتاژ رله ای:

 • سرعت عمل کم
 • دوام نسبتا کم
 • مقاومت پایین در برابر ولتاژ بالا
 • قطع جریان هنگام تنظیم ولتاژ

استابلایزر سروو چیست؟

مدار داخلی استابلایزر سروو، متشکل از موتور سروو، ترانسفورماتور خودکار، ترانسفورماتور افزاینده/کاهنده، مدار کنترل و درایور موتور است.

تنظیم ولتاژ در استابلایزر سروو به وسیله موتور سروو صورت می گیرد. استابلایزرهای سروو در دو نوع تک فاز و سه فاز در بازار موجود هستند. تنظیم ولتاژ در استابلایزر سروو تک فاز از طریق یک موتور سروو و ترانسفورماتور متغیر صورت می گیرد؛ این در حالی است که در استابلایزرهای سروو سه فاز، یک موتور سروو به علاوه 3 ترانسفورماتور خودکار، ولتاژ را اصلاح می کنند.

نقاط قوت استابلایزر سروو
 • سرعت عمل بالا
 • دقت بالا در ارائه خروجی تثبیت کننده
 • مقاومت بالا در برابر جریان شدید
نقاط ضعف استابلایزر سروو موتور
 • نیاز به تعمیر و نگهداری دوره ای به دلیل وجود موتور در آن

استابلایزر استاتیک چیست؟

استابلایزر استاتیک از یک ترانسفورماتور تقویت کننده/کاهنده، میکروکنترلر، مبدل برق IGBT و میکروپروسسور تشکیل شده است.

در استابلایزرهای استاتیک، اصلاح و تنظیم ولتاژ از طریق مدار مبدل الکترونیک انجام می شود.

نقاط قوت استابلایزر استاتیک

 • ابعاد استاندارد
 • سرعت عمل بسیار بالا
 • تنظیم و اصلاح ولتاژ با دقت بالا
 • عدم نیاز به تعمیر و نگهداری دوره ای به دلیل عدم وجود قطعات متحرک در آن
 • بازدهی بالا
 • توان استابلایزر

نکته دیگری که هنگام خرید فروش استابلایزر باید در نظر گرفت، سازگاری توان استابلایزر با دستگاه برقی می باشد.

درجه بندی، ولتاژ و فرکانس اسمی خطوط وسایل برقی مختلف با یکدیگر متفاوت است و بررسی همگی برای خرید بهترین استابلایزر، حائز اهمیت است.

برای اطلاع از بار تحمیل شده بر روی استابلایزر، کافیست توان مصرفی هر یک از وسایل برقی که قصد اتصال آن ها به استابلایزر را دارید، یادداشت کرده و با هم جمع کنید. سپس از آنجایی که توان مصرفی مشخص شده بر روی وسایل برقی برحسب وات است، حاصل جمع نیز بر حسب وات بدست می آید.

اما توان مصرفی اغلب استابلایزرها بر حسب ولت آمپر و یا کیلوولت آمپر مشخص شده است؛ بنابراین برای بررسی سازگاری توان مصرفی استابلایزر با وسایل برقی باید تبدیل واحد کنید. بدین منظور کافیست حاصل جمع توان مصرفی دستگاه هایی که قصد اتصال آن ها به استابلایزر دارید را با 20 درصد آن، مجددا جمع کنید، عدد بدست آمده برحسب ولت آمپر می باشد. برای درک بهتر محاسبات به مثال زیر توجه کنید:

فرض کنید حاصل جمع توان مصرفی دستگاه های برقی منزل شما برابر با 1000 ولت شود، برای تبدیل واحد به ولت آمپر باید 20 درصد عدد بدست آمده را با آن جمع بزنید. در این صورت:

20 درصد 1000 برابر است با 200

1000+200=1200

 در نتیجه بهترین استابلایزر برای خانه، استابلایزر 1200 ولت آمپری می باشد.

دقت کنید که گفتیم بهترین استابلایزر برای خانه! بنابراین اگر قصد خرید بهترین استابلایزر صنعتی را دارید باید به طور دقیق، تبدیل واحد کنید و به محاسبات پیچیده تری، نیاز است.

 • مد نظر قراردادن نوع وسیله برقی

انتخاب بهترین نوع استابلایزر برای وسایل برقی مختلف با هم متفاوت است. به بیانی دقیق تر خرید استابلایزر کامپیوتر با خرید استابلایزر برای تلویزیون با هم متفاوت و به شرح زیر است.

خرید استابلایزر کامپیوتر

نوع استابلایزر ظرفیت استابلایزر (VA)نوع دستگاه
استابلایزر کامپیوتر خانگی1000کیس معمولی
استابلایزر لپتاپ1000لپتاپ تا 120 وات

خرید استابلایزر کولر گازی

نوع  استابلایزر ظرفیت استابلایزر (VA)نوع دستگاه
کولر کم مصرف2000کولر Btu/Hr 9000
کولر متوسط2500 تا 3000کولر تا Btu/Hr 18000
کولر با مصرف بالابیش از 3000کولر تا Btu/Hr 24000

خرید استابلایزر یخچال

خرید استابلایزر یخچال

نوع استابلایزر ظرفیت استابلایزر (VA)نوع دستگاه
یخچال500یخچال تا 300 لیتر
یخچال1000یخچال تا 600 لیتر

خرید استابلایزر تک فاز

خرید استابلایزر تک فاز برای مصارف خانگی، بهترین گزینه است. راندمان استابلایزرهای تک فاز، بسیار بالاست و انواع مختلفی از آن در بازار موجود است. انواع استابلایزر تک فاز دارای یک فاز و یک خنثی هستند.

خرید استابلایزر سه فاز

خرید استابلایزر سه فاز برای مصارف صنعتی و لوازم برقی بسیار پرمصرف، پیشنهاد می شود، زیرا این نوع از استابلایزرها، قدرت و ولتاژ بیشتری در مقایسه با استابلایزرهای تک فاز دارند.

خرید استابلایزر سه فاز فاراتل مدل Farapower253

در صورتی که به دلیل نوسانات ولتاژ برق نگران سلامت وسایل برقی‌تان هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم، خرید استابلایزر سه فاز فاراتل مدل Farapower253 را در نظر بگیرید. با خرید استابلایزر سه فاز از برند فاراتل می توانید به بهترین نحو ممکن از تجهیزات برقی صنعتی خود در برابر نوسانات برق شهری، محافظت کرده و طول عمر آن ها را به حداکثر برسانید.

ما در فروشگاه هانا، بستری را فراهم ساخته ایم تا تمامی کاربران به راحتی بتوانند نسبت به خرید استابلایزر سه فاز، اقدام کرده و از تجهیزات برقی صنعتی خود محافظت کنند.

نیازی نیست در فروشگاه‌های مختلف لوازم برقی به دنبال تثبیت کننده‌ای مناسب باشید؛ ما در فروشگاه هانا مدل‌های مختلفی از این محصول را برای مقایسه قیمت به همراه مشخصاتش آورده‌ایم. کافی است مدل مورد نظرتان را سفارش دهید تا در اسرع وقت بسته را دریافت کنید.

معرفی استابلایزر سه فاز فاراتل مدل Farapower253

استابلایزر سه فاز فاراتل محصولی است که وظیفه تثبیت ولتاژ خروجی را برای دستگاه‌های مصرف کننده را بر عهده دارد. درون دستگاه فیلتری قرار دارد با عنوان فیلتر نویز گیر، فلیتر نویز و پارازیت‌های موجود در برق شهری را حذف می‌کند. برای مثال نویز در برق شهری را می‌توان در لامپ‌های رشته‌ای با کم نور شدن و یا پر نور شدن لامپ مشاهده کرد اما اگر لامپ بعد از استابلایزر نصب شود نور لامپ به هیچ وجه تغیی نخواهد کرد. همچنین می‌تواند از دستگاه های محتلف در برابر نویز و پارازیت‌های موجود محافظت کند.

شرکت فاراتل محصولات مختلفی مانند ترانس و استابلایزر تولید می‌کند که یکی از محصولات استابلایزر این شرکت مدل Farapower253 است و مناسب استفاده در برق شهری بصورت سه‌ فاز است. استابلایزر فاراتل میتواند تا حداکثر 25 آمپر جریان را از هر فاز عبور دهد و اگر دستگاه تشخصی دهد که جریان خروجی بیش از 25 آمپر است ابتدا شروع به هشدار صوتی می‌کند و اگر این جریان همچنان ادامه داشته باشد جریان برق را قطع می‌کند. شرکت فاراتل از برترین تولید کننده‌های استابلایز در کشور است که توانسته با توجه به نیاز بازار اقدام به تولید محصولات مختلف با کاربرد‌های متنوع کند.

استابلایزر سه فاز فاراتل مدل Farapower253 مطابق استانداردهای ملی ایران، طراحی و تولید شده است. ساختار بدنه این مدل از استابلایزر 3 فاز فاراتل، فلزی و رنگ بدنه آن سفید می باشد.

استابلایزر سه فاز فاراتل مدل Farapower253، بهترین گزینه برای استفاده به عنوان ترانس محافظ برای تجهیزات برقی سه فاز حداکثر تا 18.000 ولت آمپر / حداکثر تا 75 آمپر می باشد. بنابراین می توانید از این مدل استابلایزر سه فاز فاراتل برای محافظت از تجهیزات برقی صنعتی، دستگاه های آزمایشگاهی، سیستم های مخابراتی، تجهیزات اندازه گیری حساس و … در برابر اختلالات و نوسانات برق شهری استفاده نمایید.

یکی از اصلی ترین نقاط قوت این محصول، توانایی آن در افزایش دقت عمل دستگاه های مصرفی می باشد. همین امر می تواند تاثیر بسزایی بر افزایش طول عمر و صحت عملکرد دستگاه های برقی صنعتی بگذارد.

ویژگی های استابلایزر سه فاز فاراتل

دستگاه مجهز به مدار تثبیت ولتاژ بوده، بطوریکه افت یا افزایش برق را به صورت اتوماتیک تشخیص داده و پس از تثبیت آن، ولتاژ مناسب را در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد.

مجهز به سيستم محافظ مي‌باشد بطوريكه اگر ولتاژ خروجی هر یک از فازها نسبت به نول بیش از 240VAC (ورودی 275VAC ) یا کمتر از 190VAC(ورودی 140VAC) گردد، خروجي استابلايزر را قطع كرده و از دستگاه‌هاي مصرفي در مقابل ولتاژ برق غير مجاز حفاظت مي‌نمايد و در صورت عادي شدن ولتاژ، بطور اتوماتيك برق خروجي را وصل مي‌كند.

مجهز به فيلتري است كه نويز موجود در برق شهر را كه باعث اختلال در عملكرد دستگاه‌هاي دقيق و حساس مي‌شود حذف كرده و برقي عاري از هر گونه پارازيت جهت استفاده دستگاه‌هاي مصرفي در خروجي ايجاد مي‌نمايد.

داراي مدار تاخير مي‌باشد تا در صورت قطع و وصل برق، پس از رفع شدن نوسانات برق شهر، ولتاژ مناسب را در اختيار مصرف‌كننده قرار دهد.

مجهز به آلارم صوتي است كه هر گاه بار مصرفي دستگاه بيش از 25 آمپر در هر فاز شود به صدا درآمده و هشدار مي‌دهد. در اين حالت براي قطع شدن آلارم صوتي، بايد بار مصرفي را كاهش دهيد.

دارای مدار تشخیص توالی فاز ورودی می‌باشد. به گونه‌ای که اگر توالی فاز در برق ورودی رعایت نشده باشد، برق خروجی وصل نخواهد شد.

در صورتی که مصرف‌کننده لامپ باشد، تثبیت ولتاژ در هنگام نوسان برق شهر به صورت کم نور یا پر نور شدن لامپ می‌باشد.

انواع استابلایزر سه فاز فاراتل

استابلایزرهای سه فاز فاراتل متناسب با تکنولوژی استفاده شده در هرکدام، در سه دسته‌بندی مختلف قرار می‌گیرند.

استابلایزر سه فاز رله‌ای: زمانی که وسایل برقی با نوسان برق پرشی و لحظه‌ای مواجه شوند، این نوع از تثبیت کننده‌ها می‌توانند به صورت مرحله‌ای ولتاژ را کنترل کنند. در این مدل از دستگاه نوسان ولتاژ با استفاده از چندین رله ولتاژ خروجی برق شهری را کنترل کرده و برق را بطور پله‌ای اصلاح می‌کنند.

استابلایزر سه فاز سرووموتوری: یکی از اصلی‌ترین مدل‌های استابلایزرهای موجود در بازار، مدل سرووموتوری است. استابلایزرهای سرووموتوری از دقت بالایی در نوسان برخوردار بوده و به همان نسبت هم استهلاک بیشتری دارند. بیشترین کاربرد را در محیط‌هایی خواهند داشت که در آن‌ها برق سه فاز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استابلایزر سه فاز استاتیک: از جدیدترین استابلایزرهایی که از آخرین تکنولوژی روز در تولید آن به کار رفته، استابلایزرهای سه فاز استاتیک هستند. این مدل در مقایسه با سایرین قطعه متحرکی نداشته و به همین خاطر استهلاک کمتری نیز خواهند داشت. مزیت دیگر این استابلایزر طول عمر بالا و تعمیر و تعویض قطعات ساده آن خواهدبود.

گارانتی محصولات فاراتل

برای استفاده از گارانتی محصولات فاراتل ابتدا باید وارد سایت اصلی شرکت شده و بعنوان کاربر ثبت نام کنید. در مرحله بعد باید مشخصات محصول خریداری شده را مانند شماره سریال و مدل دستگاه را وارد کنید. به این روش می توانید از اصل بودن کالا اطمینان حاصل کنید و گارانتی محصول را فعال نمایید. توجه داشته باشید حتما بعد از خرید دستگاه باید با توجه به تاریخ فاکتور و زمان خرید ثبت نام کنید. برای خرید دیگر محصولات دسته محافظ و استابلایزر به فروشگاه هانا مراجعه نمایید.

عوامل موثر در تعیین قیمت ترانس استابلایزر

فاکتورهای مختلفی در تعیین قیمت ترانس استابلایزر، نقش دارند که در این بخش از راهنمای خرید استابلایزر قصد داریم به معرفی و بررسی آن ها بپردازیم. یکی از اصلی ترین عوامل موثر در تعیین قیمت ترانس استابلایزر، ویژگی های ترانس استابلایزر می باشد.

برخی از اصلی ترین ویژگی های موثر بر قیمت ترانس استابلایزر عبارتند از:

 • امکان تنظیم ولتاژ خروجی
 • قابلیت محافظت در برابر صاعقه
 • مجهز بودن به فیلتر جهت حذف نویز و شوک الکتریکی
 • برخورداری از گواهی کیفیت
 • مجهز به فن هوشمند
 • مجهز به سیستم کنترل فاز

علاوه بر ویژگی ها و قابلیت های اضافی استابلایزر، ظرفیت و توانایی، کیفیت و برند سازنده و همچنین ابعاد و وزن ترانس استابلایزر از جمله اصلی ترین و مهم ترین فاکتورهای تعیین کننده قیمت ترانس استابلایزر به شمار می روند.

سایر فاکتورهای موثر بر قیمت استابلایزر عبارتند از:

 • قیمت استابلایزر تک فاز یا سه فاز

یکی از اصلی ترین فاکتورهای تعیین کننده قیمت ترانس استابلایزر، تک فاز یا سه فاز بودن استابلایزر انتخابی می باشد. انواع استابلایزر سه فاز به دلیل قدرت بیشتری که در مقایسه با انواع استابلایزر تک فاز دارند با قیمت بیشتری در بازار به فروش می رسند. به عبارتی دیگر قیمت استابلایزر برای خانه در مقایسه با استابلایزرهای صنعتی، ارزان تر است.

 • مصرف بهینه انرژی A+

مصرف بهینه انرژی A+ نشان دهنده حداقل مصرف انرژی و از عوامل موثر در تعیین قیمت استابلایزر است.

 • سیستم کنترل دما

به عنوان یکی از مهم ترین فاکتورهای موثر در افزایش طول عمر انواع استابلایزر می توان به وجود سیستم کنترل دما در این دستگاه های الکترونیکی اشاره کرد. همین امر خرید استابلایزر سه فاز را نیز تحت تاثیر قرار داده است. سیستم کنترل دما همانطور که از نامش پیداست دمای داخلی دستگاه را به صورت هوشمند کنترل می کند و در نتیجه با جلوگیری از ایجاد سرما یا گرمای بیش از حد در داخل دستگاه، منجر به افزایش طول عمر آن می شود.

 • گواهی کیفیت

از آنجایی که انواع استابلایزر چه در مصارف خانگی و چه صنعتی نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند، کیفیت آن ها از اهمیت بسیار بالایی برخودار است. گواهی کیفیت، سلامت و عملکرد دستگاه را ضمانت می کند و در تعیین قیمت انواع استابلایزرها تاثیرگذار است.

 • نوع نصب استابلایزر

یکی دیگر از مهم ترین فاکتورهای تاثیرگذار در تعین قیمت استابلایزر، نوع نصب این دستگاه ها می باشد.

به طور کلی استابلایزرها براساس نوع نصب به دو دسته تقسیم بندی می شوند، شامل:

 • استابلایزر با قابلیت نصب روی خط اصلی
 • استابلایزر برای اتصال تنها چند وسیله برقی

استابلایزرهای با قابلیت نصب بر روی خط اصلی، قادر به اصلاح تمامی جریانات ورودی به ساختمان هستند و در نتیجه از تمامی وسایل برقی مورد استفاده در ساختمان در برابر نوسانان ناگهانی برق محافظت می کنند؛ این در حالی است که استابلایزرهای نوع دوم فقط در اصلاح و تثبیت ولتاژ دستگاه های برقی که به آن ها متصل هستند نقش دارند. بدیهی است که قیمت استابلایزرهای با قابلیت نصب روی خط اصلی ساختمان در مقایسه با نوع دوم بیشتر است.

فاکتورهای انتخاب بهترین استابلایزر صنعتی

بهترین استابلایزر صنعتی برای محافظت هر چه بهتر از وسایل الکتریکی و برقی مورد استفاده در صنایع مختلف، مورد استفاده قرار می گیرد.اما چه استابلایزری برای مصارف صنعتی، بهترین انتخاب است؟

در پاسخ به این سوال می توان استابلایزرهای استاتیک را معرفی کرد که با سرعت عمل و دقت بسیار بالا، قادر به تنظیم و تثبیت ولتاژ برای دستگاه های صنعتی در حداقل زمان ممکن هستند.

همچنین از میان استابلایزرهای تک فاز و سه فاز، استابلایزر سه فاز برای مصارف صنعتی، بهترین گزینه است.

فاکتور مهم دیگری که در انتخاب بهترین استابلایزر برای مصارف صنعتی باید مد نظر قرار داد، برند سازنده تثبیت کننده ولتاژ می باشد. بهترین برندهای سازنده انواع استابلایزر صنعتی و خانگی عبارتند از:

 • پرنیک
 • سارا
 • فاراتل
 • پرسو

بهترین تولیدکنندگان استابلایزر در ایران کدام هستند؟

در ایران چندین تولیدکننده و واردکننده از دستگاه‌های استابلایزر وجود دارند که برخی از معروف‌ترین آنها عبارتند از:

 1. شرکت بازرگانی تامین و تجهیز نیرو گستر هانا (Hanna Supply & Equipment Trading Co)
 2. شرکت اریسا (Erisa)
 3. شرکت فنی و مهندسی آرین (Arian Engineering)
 4. شرکت توسعه صنعت کویر (Kavir Industrial Development)
 5. شرکت سامان کنترل (Samankontrol)

البته برای انتخاب بهترین تولیدکننده استابلایزر باید به عواملی مانند کیفیت، قیمت، گستره خدمات پس از فروش، تضمین کیفیت و قابلیت تعمیر و نگهداری توجه کرد. همچنین نظرات و تجربیات مشتریان نیز می‌تواند به شما در انتخاب بهترین تولیدکننده استابلایزر کمک کند.

چگونه طول عمر استابلایز خود را بیشتر کنیم؟

برای افزایش طول عمر دستگاه استابلایزر و حفظ کارایی آن، می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:

 1. نصب در محل مناسب: دستگاه استابلایزر باید در محلی نصب شود که دمای آن پایدار باشد و هوای آن خشک نباشد. همچنین باید در محلی نصب شود که از نور مستقیم آفتاب و مرطوبیت کمتری برخوردار باشد.
 2. نصب با توجه به نیاز بار: باید دستگاه استابلایزر با توجه به نیاز بار نصب شود تا با مصرف انرژی کمتر، کارایی بیشتری داشته باشد.
 3. عدم استفاده اضافی: باید در صورت عدم نیاز، دستگاه استابلایزر را خاموش کرد تا از مصرف انرژی اضافی جلوگیری شود.
 4. تعمیرات دوره‌ای: برای حفظ کارایی دستگاه، باید تعمیرات دوره‌ای و پیشگیری از خرابی‌ها انجام شود.
 5. استفاده از قطعات اصلی: باید از قطعات و لوازم جانبی اصلی و معتبر استفاده کرد تا باعث کاهش خرابی‌های دستگاه نشوند.
 6. تنظیمات صحیح: برای حفظ کارایی دستگاه، باید تنظیمات صحیح را برای دستگاه انجام داد تا با توجه به نوع و نیاز بار، دستگاه به بهترین شکل کار کند.
 7. مراقبت از باتری: در صورتی که دستگاه استابلایزر دارای باتری باشد، باید مراقبت از آن صورت گیرد. بهتر است هر چند وقت یکبار باتری را شارژ کرده و از آن استفاده کنید.

با رعایت موارد بالا، می‌توانید عمر دستگاه استابلایزر را بیشتر کنید و از کارایی بهتری برخوردار شوید.

نتیجه گیری بررسی راهنمای خرید استابلایزر!

ما در این مقال سعی کردیم به طور جامع به راهنمای خرید استابلایزر بپردازیم تا با خرید بهترین نمونه از استابلایزر خانگی و صنعتی به بهترین نحو از وسایل برقی خود محافظت کنید.

در آخر شما عزیزان می توانید سوالات و یا تجربیات خود از خرید استابلایزر را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

فیلتر محصولات

قیمت محصولات

  استابلایزر