نمایش 1–12 از 20 نتیجه

فیلتر محصولات

دسته‌بندی محصولات
  قیمت محصولات
   برندهای موجود

    چراغ سولاریس ۷ وات دایره ای پارس شعاع توس

    موجود

    30,000 تومان
    کد کالا: 297592
    بازدهی عالی نور، مصرف کم انرژی، نور بدون فلیکر، شاخص نمود رنگ بالا، سهولت در نصب و سرویس و 24 ماه گارانتی معتبر شرکتی از ویژگی های شاخص این محصول می باشد.

    هواکش و تهویه صنعتی

    پلاگ فن دمنده

    موجود

    شروع از: 11,000,000 تومان
    کد کالا: 744456
    پلاگ فن دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

    هواکش سانتریفیوژ یک طرفه دمنده

    موجود

    شروع از: 9,300,000 تومان
    کد کالا: 879888
    هواکش سانتریفیوژ یک طرفه دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

    بلوور فن کویل دمنده

    موجود

    شروع از: 1,480,000 تومان
    کد کالا: 639485
    بلوور فن کویل دمنده، یک وسیله‌ی دمنده است که برای انتقال گازها و هوا از طریق مسیری مشخص استفاده می‌شود. دمنده‌ها در مدل‌های مختلف به شکل تک‌مرحله‌ای یا چندمرحله‌ای تولید می‌شوند و با توجه به نیازها و محیط‌های مختلف، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

    فن راديال بکوارد دمنده

    موجود

    شروع از: 890,000 تومان
    کد کالا: 446783
    فن راديال بکوارد دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

    فن بین کانالی لاین ونت دمنده

    موجود

    شروع از: 1,200,000 تومان
    کد کالا: 466657
    فن بین کانالی لاین ونت دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

    فن سانتريفيوژ دو طرفه فوروارد دمنده

    موجود

    شروع از: 5,000,000 تومان
    کد کالا: 955678
    فن سانتريفيوژ دو طرفه فوروارد دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

    فن سانتريفيوژ دو طرفه فوروارد سه سرعته دمنده

    موجود

    شروع از: 5,800,000 تومان
    کد کالا: 333468
    فن سانتريفيوژ دو طرفه فوروارد سه سرعته دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

    بلور هود سانتريفيوژ فوروارد با قاب فلزی دمنده

    موجود

    1,470,000 تومان
    کد کالا: 444456
    بلور هود سانتريفيوژ فوروارد با قاب فلزی دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

    بلور هود سانتريفيوژ فوروارد با قاب پلاستیکی دمنده

    موجود

    1,120,000 تومان
    کد کالا: 643888
    بلور هود سانتريفيوژ فوروارد با قاب پلاستیکی دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

    فن سانتریفیوژ یک طرفه فوروارد دمنده

    موجود

    شروع از: 4,500,000 تومان
    کد کالا: 377444
    فن سانتریفیوژ یک طرفه فوروارد دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

    فن سانتریفیوژ یک‌طرفه بکوارد دمنده

    موجود

    شروع از: 4,240,000 تومان
    کد کالا: 406097
    فن سانتریفیوژ یک‌طرفه بکوارد دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

    هواکش رادیال سقفی دمنده

    موجود

    شروع از: 2,850,000 تومان
    کد کالا: 458912
    هواکش رادیال سقفی دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.