نمایش 1–12 از 43 نتیجه

فیلتر محصولات

دسته‌بندی محصولات
  قیمت محصولات

   استابلایزر تمام اتوماتیک ۷۰۰ ولت آمپر سارا (مخصوص کامپیوتر)

   موجود

   1,752,000 تومان
   کد کالا: 517653
   از ویژگی های استابلایزر مدل T127F می توان به مواردی همچون، داشتن پارازیت گیر، مجهز به سیستم قطع ولتاژ ناقص، دارای حفاظت جریان خروجی و ساخت ایران بودن اشاره نمود.

   برق صنعتی

   پلاگ فن دمنده

   موجود

   شروع از: 11,000,000 تومان
   کد کالا: 744456
   پلاگ فن دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

   هواکش سانتریفیوژ یک طرفه دمنده

   موجود

   شروع از: 9,300,000 تومان
   کد کالا: 879888
   هواکش سانتریفیوژ یک طرفه دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

   بلوور فن کویل دمنده

   موجود

   شروع از: 1,480,000 تومان
   کد کالا: 639485
   بلوور فن کویل دمنده، یک وسیله‌ی دمنده است که برای انتقال گازها و هوا از طریق مسیری مشخص استفاده می‌شود. دمنده‌ها در مدل‌های مختلف به شکل تک‌مرحله‌ای یا چندمرحله‌ای تولید می‌شوند و با توجه به نیازها و محیط‌های مختلف، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

   فن راديال بکوارد دمنده

   موجود

   شروع از: 890,000 تومان
   کد کالا: 446783
   فن راديال بکوارد دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

   فن بین کانالی لاین ونت دمنده

   موجود

   شروع از: 1,200,000 تومان
   کد کالا: 466657
   فن بین کانالی لاین ونت دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

   فن سانتريفيوژ دو طرفه فوروارد دمنده

   موجود

   شروع از: 5,000,000 تومان
   کد کالا: 955678
   فن سانتريفيوژ دو طرفه فوروارد دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

   فن سانتريفيوژ دو طرفه فوروارد سه سرعته دمنده

   موجود

   شروع از: 5,800,000 تومان
   کد کالا: 333468
   فن سانتريفيوژ دو طرفه فوروارد سه سرعته دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

   بلور هود سانتريفيوژ فوروارد با قاب فلزی دمنده

   موجود

   1,470,000 تومان
   کد کالا: 444456
   بلور هود سانتريفيوژ فوروارد با قاب فلزی دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

   بلور هود سانتريفيوژ فوروارد با قاب پلاستیکی دمنده

   موجود

   1,120,000 تومان
   کد کالا: 643888
   بلور هود سانتريفيوژ فوروارد با قاب پلاستیکی دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

   فن سانتریفیوژ یک طرفه فوروارد دمنده

   موجود

   شروع از: 4,500,000 تومان
   کد کالا: 377444
   فن سانتریفیوژ یک طرفه فوروارد دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

   فن سانتریفیوژ یک‌طرفه بکوارد دمنده

   موجود

   شروع از: 4,240,000 تومان
   کد کالا: 406097
   فن سانتریفیوژ یک‌طرفه بکوارد دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.

   هواکش رادیال سقفی دمنده

   موجود

   شروع از: 2,850,000 تومان
   کد کالا: 458912
   هواکش رادیال سقفی دمنده با طراحی زیبا جهت استفاده صنعتی و مکش هوا به سمت خارج از محوطه استفاده و در سایزهای استاندارد موجود می باشد. نصب موتور روی بدنه تماماٌ فلزی انجام شده است. این نوع از هواکش‌ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ های صنعتی در ساختمان‌ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری است.